Image Alt
  >  O nás

About BEST4BABY Shop

Welcome to the Best4Baby website!

Od narození mé holčičky jsem toužil po tom, aby se moje holčička cítila u nás doma opravdu příjemně. Snažím se školku navrhnout tak, aby se tam opravdu nabíjela. Jako matka jsem se nesčetněkrát v životě setkala se situací, kdy jsem nedostala věci, které jsem svému dítěti chtěla dát. Matka chce svému dítěti vždy poskytnout to nejlepší/nejkrásnější a pokud možno praktické. Je důležité, aby byl pokojíček pro miminko naplněný radostí, protože tam s miminkem strávíte většinu dne (narkóza, krmení, plenky).

Mnohokrát, když je miminko ještě docela malinké, tak v posteli jen tak leží a nemůže se ještě otočit, stačí se rozhlédnout. I toto první období je v životě našeho dítěte velmi důležité.

Když byla moje holčička docela malinká, dávala jsem jí do postýlky „měkkou knížku“ a každou hodinu jsem jí jednu převracela, aby stále viděla nové tvary, barvy, obdivovala krásné barvy a zvířátka, tím více pozitivních impulsů získávala. Pak jsem si řekla, proč neobdivovat celý pokoj, proč nevyzdobit úplný veselý dětský pokoj / pokojíček pro miminko, abych tam já jako máma ráda trávila čas a moje dítě se probouzelo s úsměvem, když proti němu stál plyšový medvídek kolébka?

Jako pedagog také považuji za důležité, aby děti mohly co nejvíce obdivovat svět, bereme je k dýchání, procházkám, hřišti, komunitě, učíme je, to vše proto, abychom dostali co nejvíce impulsů, rozvíjeli se, učit se, být šťastný hraním. Proč trávit zbytek času v místnosti, kde není co obdivovat, o čem fantazírovat?

Barvy, tvary, zvuky, vnímání (dotek), to vše ovlivňuje naši náladu, a tak je jedno, jak dětský pokoj vyzdobíme, jakou barvou vymalujeme stěny, jak velký prostor dáme dítěti. Tak vznikl nápad vyrobit dekorace do školky, na které lze odpovědět pouze úsměvem a které nejsou omezeny fantazií. :). Kromě toho tvary a
barvy rozvíjejí dětskou fantazii a představivost. „Jak hezké by bylo jezdit na tom růžovém jednorožci!“ nebo „Jsem skutečný kapitán pirátské lodi a porazím nepřítele“!

Proto si můžete vybrat z bezpočtu produktových skupin, od závěsů do dětského pokoje až po samolepky na zeď. Pointa je v jednotném obrazu a nádherných postavách a barvách. Dal jsem dohromady 25 různých sad, mezi nimiž lze nalézt princeznu, jednorožce, zajíčka, slona, piráta, lamu, vílu, domorodce nebo mořský život. Také jsem se snažil zajistit, aby pokud trochu
chlapec a holčička sdílejí dětský pokoj, stále můžeme vytvořit pokoj pro jeden chlapec-dívka se stejným vzorem ve verzi chlapec-dívka.

V neposlední řadě si můžete s dítětem popovídat o samolepkách na zeď, zjistit historky o tom, co se ten den stalo zajíčkovi na závěsu, nebo mu vyprávět o tom, jak špatně to medvídek udělal a proč to nebylo v pořádku . Postavám můžete také dát jméno, takže budou ještě osobnější a milejší.

Skutečný dětský ráj pro takový pokoj! Doufám, že se vám moje nabídka bude líbit a vaše děti budou mít z našich produktů radost! V případě dotazů jsem vám k dispozici na e-mailové adrese info@best4baby.hu.